Assassin’s Creed 2’nin Kutusunda Neler Var?


02 Kasım 2009 Pazartesi 09:36
Assassin’s Creed 2’nin Kutusunda Neler Var?

Ubisoft‘un geliştirdiği Assassin’s Creed 2, bilindiği üzere 20 Kasım‘da PlayStation 3 ve Xbox360 için satışa sunulacak. PC sürümü ertelenen yapım, bilgisayar platformuna 2010’un ilk çeyreğinde uğrayacak. Şimdilik şanslı konsol kullanıcıları için ön siparişe sunulan Assassin’s Creed 2 Master Edition (Yurt dışı fiyatı 79.99 dolar) paketinin içi açıldı. Öyle ki, bu özel pakete sahip olan oyuncuların nelerle karşılaşacağını merak ediyorsanız, aşağıdaki videoyu mutlaka izleyin.

#http://trailers-ak.gametrailers.com/gt_vault/11094/t_asscreed2_masteredition_unbox_gt_v2.flv#

Oyunun konusuna göre Floransalı soylu bir aileye sahip olan Ezio’nun tüm ailesi katlediliyor ve kahramanımız onların öcünü almaya çalışıyor. İlk Assassin’s Creed’in aksine, bu kez 1486’da Venedik’de suikastlarımızı yapacağımız oyunda, o dönem 30’lu yaşlarında olan Leonardo Da Vinci‘nin uçma makinesi gibi tasarımlarını kullanabileceğiz…

:: Assasin’s Creed Master Edition paketini satın almak istiyor musunuz?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Assassin’s Creed 2’nin Kutusunda Neler Var? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Assassin’s Creed 2’nin Kutusunda Neler Var? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Assassin’s Creed 2’nin Kutusunda Neler Var? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "