Okunma

Assassin’s Creed 2’ye Özel Paket


06 Ağustos 2009 Perşembe 12:00
Assassin’s Creed 2’ye Özel Paket

Ubisoft, üçleme olarak planladığı Assassin’s Creed serisinin ikinci oyununun yanında bir de ona özel paket olan “Assassin’s Creed 2: Black Edition“u satışa sunacağını açıkladı. Paketin içeriğinde orijinal oyunun yanında, farklı bir kutuyla, yöneteceğimiz kahraman Ezio’nun figürü, oyunun müzikleri ve içinde çizimlerin, hikayesinin, perde arkasının  yer aldığı bir komplo kitabı bulunacak. Ayrıca orijinal oyunda olmayan Palazzo Medici, Santa Maria Del Frari ve Arsenal Shipyard Warehouse adlı bölümler, bu paketle birlikte elde edilebilecek.

Birinci oyunun kahramanı Altair yerine, ailesi katledilmiş bir genç olan Ezio‘yu kontrol edeceğimiz Assassin Creed 2’de, olayın sorumlularını bulup intikamımızı almaya çalışacağız. Yapımda, karakterimiz değiştiği gibi mekan ve yıl da değişiyor. İkinci oyunda 285 yıl sonra, yani 1476’da Venedik şehrindeyiz.

:: Assassin’s Creed 2: Black Edition paketini almayı düşünüyor musunuz?

Yazan: Emre İliksiz
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Assassin’s Creed 2’ye Özel Paket konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Assassin’s Creed 2’ye Özel Paket ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Assassin’s Creed 2’ye Özel Paket ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "