Okunma

Asus, USB 3.0’ı Erteliyor


31 Temmuz 2009 Cuma 09:27
Asus, USB 3.0’ı Erteliyor

Asus’dan USB 3.0 destekçilerine kötü haber. firma, geçtiğimiz hafta USB 3.9 destekli anakart üzerinde çalıştıklarını, kısa süre içerisinde de anakartı piyasaya çıkaracaklarını duyurmuştu. P6X58 Premium adı verilen anakartın üzerinde çalışmaktan vazgeçtiklerini duyurdu.

Asus’un bu kararının arkasında yatan sebep ise bilinmiyor. Firma henüz bir açıklama yapmadı. USB 3.0 destekli anakartlar teorik olarak 4.8 Gbps hıza ulaşacak deniliyor.

:: USB 3.0 destekli anakartların ertelenmesindeki sebep sizce nedir?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Asus, USB 3.0’ı Erteliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Asus, USB 3.0’ı Erteliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Asus, USB 3.0’ı Erteliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "