Okunma

AT&T de Bunu Yaparsa


05 Aralık 2008 Cuma 07:15
AT&T de Bunu Yaparsa

Amerika’nın en büyük mobil şebekelerinden olan ve iPhone‘un yegane satıcısı AT&T, bu yıl ikinci küçülme planını duyurdu. İş gücünden %4 oranında kesinti yapmayı planlayan şirket, 12.000 çalışanının maaş bordrosunu son kez imzalayacak. Mevcut ekonomik durumda, karasal ağ ve diğer hizmetlerin üzerinde büyük yük oluşturduğu AT&T, bundan böyle sadece kablosuz şebekelere odaklı bir yapıya bürünecek. Bakalım bu revizyon, AT&T’nin krizi sorunsuz atlatmasına yardımcı olacak mı; elbette 12.000 çalışana veda etmeyi sorun olarak görmediğimiz sürece.

:: Konuyla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : AT&T
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" AT&T de Bunu Yaparsa konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere AT&T de Bunu Yaparsa ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AT&T de Bunu Yaparsa ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "