Okunma

ATI Sürücülerini Güncelleyin


21 Nisan 2008 Çarşamba 21:00
ATI Sürücülerini Güncelleyin
AMD tarafından yayınlanan ATI grafik kartları için yeni sürücü paketi, grafik kartlarına özel yeni güncellemeler ve performans artışlarıyla geliyor. Catalyst 8.5‘in değişiklik kayıtlarından gördüğümüz kadarıyla önemli güncelleştirmeler arasında component video çıkışından 480p ve 480i görüntü aktarımı ve SECAM biçiminde yayın desteğinin gelmesinin yanı sıra oyunlar konusunda sürücü iyileştirmeleri mevcut.

Oyunlar konusunda ise özellikle bir Nvidia logolu oyun olan World in Conflict altındaki performans artışına vurgu yapılıyor.

Yazan: Berkin Bozdoğan 
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

4 yorum - “ATI Sürücülerini Güncelleyin”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  sp3 ten sorna bi tutarsizlik yaşadim güncelleme geldi ama yine düzelmedi yine hata veriyor bir güncellme daha bekliyorum şahsen…

 2. SDN Okuru dedi ki:

  teşekkürler^^…

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Bende bunu bekliyordum işte (: İyi oldu bu. SDN birde ATi ekran kartları için performans artışıyla ilgili bir makale yayınlasa çok iyi olurdu (((:…

 4. SDN Okuru dedi ki:

  teşekkürler…

Geri bildirim