Okunma

Atlantis’in Macerası Twitter’da


11 Temmuz 2011 Pazartesi 07:45
Atlantis’in Macerası Twitter’da

Son aktif uzay mekiği olan Atlantis de 1985 yılından beri sürdürdüğü maceralarına geçtiğimiz hafta son verdi. Canlı yayınla kalkışa geçen Atlantis tarihteki yerini aldı.

Bu tarihi operasyonu tüm dünyayla paylaşmak isteyen NASA ise sosyal medyayı kullanmaktan çekinmiyor. NASA’nın resmi Twitter sayfasında operasyonun detaylarını görmek mümkün.

NASA’dan Twitter Desteği

Geleceğin uzay operasyonunlarının nasıl tanıtılacağının işareti olan bu hamleyle birlikte Atlantis‘in maceralarını medyaya servis edilmeden önce okuyabiliyorsunuz.

Atlantis’in şu anda neler yaptığı, operasyonunun hangi aşamada olduğu gibi detaylar fotoğraflarla birlikte NASA tarafından paylaşılmaya devam ediyor.

Soğuk savaş sırasında bu bilgilerin anlık olarak NASA dışına çıkartılması bile vatan hainliğine kadar giden ağır suçlamalarla sonuçlanıyordu.

NASA’nın resmi Twitter sayfasına bu adresten ulaşabilirsiniz.

:: NASA’nın bu yeni iletişim yöntemi hoşunuza gitti mi? Sizce her önemli kurum operasyonlarını Twitter’dan paylaşmalı mı?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Atlantis’in Macerası Twitter’da konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Atlantis’in Macerası Twitter’da ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Atlantis’in Macerası Twitter’da ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "