Okunma

Ses Aygıtlarınızı Test Edin


05 Mart 2009 Perşembe 22:53
Ses Aygıtlarınızı Test Edin

Ses aygıtlarınızı veya harici olarak kullandığınız akustik setlerinizi ve MP3 çalarlarınızı teste tabi tutup eksik yönlerini görebileceğiniz RightMark Audio Analyzer tamamen ücretsiz olarak sunulan bir test yazılımı. Programı bilgisayarınıza kurup başlattığınızda otomatik olarak tüm dahili ve harici ses aygıtlarınız taranıyor.


Resmin büyük halini görmek için üzerine tıklayın.

Sonuçlara Grafikler Eşliğinde Ulaşın

İstediğiniz bir ses donanımını yukarıdaki listeden seçip Run Tests butonuna tıkladıktan sonra Start’a basıyorsunuz. Bu işlem sırasında gerekli tüm testler yapılıp kullanıcılara gösterilmek üzere tüm bilgiler toparlanıyor. Tüm sonuçları grafiksel bilgiler eşliğinde sunan bu yazılım ile gerekli tüm teknik parametreleri HTML formatında rapor edip kaydedebilirsiniz.

İndirin

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (1,6 MB)

:: Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için: Digit-Life
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ses Aygıtlarınızı Test Edin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ses Aygıtlarınızı Test Edin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ses Aygıtlarınızı Test Edin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "