Autodesk’ten Büyük Fırsat


30 Haziran 2009 Salı 09:15
Autodesk’ten Büyük Fırsat

Autodesk Türkiye, yapı tasarımı, sayısal modelleme, altyapı ve haritacılık, medya ve eğlence ve genel tasarım konusunda çalışan profesyonellere çok özel fırsatlarla Autodesk 2010 sürümlerine cazip avantajlarla sahip olma şansı sunuyor.

Autodesk Lisans Aboneliği, Autodesk yazılımlarının 2010 sürümlerine geçişte %30 oranında tasarruf elde etme olanağı sağlıyor. 15 Temmuz’a dek sürecek kampanya dahilinde, indirim imkanının yanı sıra, kullanıcılara uygun ödeme koşulları ile güncel sürümlere sahip olma şansı sunuluyor.

Autodesk, başta AutoCAD olmak üzere tasarım ve mühendislik yazılımlarının 2010 sürümlerini Mart ayında kullanıcılara sunmuştu.

 

Autodesk Lisans Aboneliği, ürünlerin üst sürümlerine geçerken elde edilen avantajların yanı sıra, ürünlerle ilgili gelişme ve yenilikler ile ilgili anında bilgilendirme, Autodesk teknik uzmanlarından web üzerinden destek ve kendi kendine eğitim gibi imkanlar sunuyor.

:: Autodesk’in yazılımlarını kullanıyor musunuz?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Autodesk’ten Büyük Fırsat konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Autodesk’ten Büyük Fırsat ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Autodesk’ten Büyük Fırsat ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "