Okunma

Avantajlar Tek Adreste


12 Ağustos 2009 Çarşamba 12:49
Avantajlar Tek Adreste

Alışverişe çıkmadan önce en uygun fiyat avantajlarını tespit etmek, her gün yüzlerce firmanın binlerce farklı ürün ya da hizmeti ile ilgili kampanyalar, indirimler ve çeşitli fırsatların ilan edildiği günümüz yaşam akışında giderek zorlaşıyor. Tüketicilerin gözüne gazete, dergi, televizyon gibi klasik mecralarda çok kısa sürelerle çarpan bu kampanyalar unutuluyor, takip edilmesi zorlaşıyor. En azından şimdiye kadar. Çünkü tüketicilerin almak istedikleri ürün, hizmet ya da firmalar tarafından sunulan tüm fırsatları ve özel kampanyaları bir arada sunmayı amaçlayan bir internet portalı olan www.hangikampanya.com, mart ayından bu yana tüm özellikleri ve sürekli güncellenen içeriği ile yayında.

Kullanıcılara binlerce kampanyanın tüm detaylarına 24 saat içinde ulaştıran siteye hiçbir ücret ödemeden üye olunabiliyor. Üye olunduktan sonra ilgi duyulan sektör, ürünler ya da kullanmakta olan kredi kartlarına ait yeni kampanyalar üyelere e-posta yoluyla ulaşılıyor.

 

Türkiye’nin en güncel fırsat, taksit ve indirimlerinden haberdar olmaya ne dersiniz.

 

Siteden sadece tüketiciler değil, üretici firmalar, markalar ve perakende satışa yönelik kampanya yapan banka ve kuruluşlar, kısacası ürün veya hizmetlerini doğrudan tüketiciye ulaştırmak isteyenler de faydalanabiliyor. Firmaların kampanyalarını daha fazla internet kullanıcısına duyurabilmek için tek yapmaları gereken, kampanyalarını siteye göndermek.

:: Kampanyaları takip ediyor musunuz?

 

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Avantajlar Tek Adreste konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avantajlar Tek Adreste ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avantajlar Tek Adreste ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "