Okunma

Avea Girişimcileri Destekliyor


12 Eylül 2013 Perşembe 13:30
Avea Girişimcileri Destekliyor

Türkiye’de girişimciliği özendirme ve destekleme misyonuyla kurulan ve girişimcileri bir araya getirip vizyon paylaşımlarına olanak sağlayan Girişimci Kulübü’nün ikinci toplantısı, Avea CEO’su Erkan Akdemir, Girişimci Kulübü Başkanı Nevzat Aydın ve Capital & Ekonomist Dergileri Yayın Direktörü M. Rauf Ateş’in ev sahipliğinde bugün İstanbul’da gerçekleşti.

Ana teması “Türkiye’de yiyecek, içecek ve eğlence sektörünün geleceği” olan toplantının moderatörlüğünü Nord Holding Türkiye Başkanı Servet Topaloğlu yaptı. Toplantıda House Café Kurucu Ortağı Canan Özdemir, Eksen Group Yönetim Kurulu Başkanı Erol Kaynar, D-ream CEO’su Levent Veziroğlu ve İstanbul Yiyecek & İçecek Grubu Kurucu Ortak & CEO’su Mehmet Gürs gibi Türkiye’de yiyecek, içecek ve eğlence sektörüne yön veren isimler, sektörün geleceğini masaya yatırdı.

Toplantının açılış konuşmalarından birini yapan Avea CEO’su Erkan Akdemir, yapılan araştırmalarda, restoranlardan büyük çaplı gıda firmaları ve küçük-orta işletmelere kadar yüzde 28’lik bir kısmın artık mobil hizmetlere geçtiğini gösterdiğine dikkat çekti.

ShiftDelete.Net’e özel açıklamalarda bulunan Erkan Akdemir, girişimcileri desteklemeye devam edeceklerini, Avea’nın böyle bir vizyonu olduğunu ifade etti. İşte Akdemir’in açıklamaları:

:: Girişimcilik konusunda ne düşünüyorsunuz?

 

 
yazarÖzgür Çetin

10 yılı aşkın süredir teknoloji ve internet sektörüne yazılarıyla katkıda bulunan Özgür Çetin, mobil cihazlara ve dijital fotoğraf dünyasına özel bir ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Avea Girişimcileri Destekliyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    roy keane?

  2. FullScreen dedi ki:

    Kim bilir kaç bin şartla.. Linkte pek birşey belirtilmemiş..

  3. tonerfiyati.com dedi ki:

    Avea daha yenilikçi olabilir arkasında telekom gibi bir tekel güç olmasına rağmen atılımlarda kısıtlı kalıyor…

" Avea Girişimcileri Destekliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avea Girişimcileri Destekliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avea Girişimcileri Destekliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "