Okunma

Avea Milyona Yakın Numara Taşıdı


14 Nisan 2009 Salı 12:40
Avea Milyona Yakın Numara Taşıdı

Tüketiciler için fiyat avantajı anlamına gelen Numara Taşınabilirliği ile başlayan indirimli konuşma furyasının etkisi sürüyor. Avea, Numara Taşınabilirliği’nin 9 Kasım 2008 tarihinde hayata geçmesinden bugüne kadar geçen sürede yaklaşık 1 milyon abone ile en fazla kazanan operatör olduğunu açıkladı.


Keremcem Avea’nın Numara Taşınabilirliği reklamında rol almıştı

Konuya ilişkin bir açıklama yapan Avea CEO’su Cüneyt Türktan, Kasım 2008’den bu yana Numara Taşınabilirliği kapsamında, her biri alanında ilk olan tarifeleri ve kaliteli hizmetleri sayesinde Avea’nın tüketiciler tarafından en çok tercih edilen operatör olduğunu belirtti. Sektörde tüketici lehine rekabet ortamının yaratılması için Numara Taşınabilirliği uygulamasının hayata geçirilmesini sonuna kadar savunduklarını aktaran Türktan, “Avea, Türkiye’nin en çok konuşturan ve en hızlı büyüyen operatörü olmanın yanı sıra Numara Taşınabilirliği’nde de tek kazanan operatör olarak yoluna devam ediyor” dedi. Açıklanan yeni rakamların Avea’nın Her Yöne Sınırsız adlı 10 bin dakikalık paketinden ne kadar etkilendiği açıklanmadı.

:: Sizce Avea, Numara Taşınabilirliği ile milyonu geçer mi?

 
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Avea Milyona Yakın Numara Taşıdı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    avea uzak dursun benden. konuşamadıktan sonra ucuz olsa ne yazar

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Kaliteli hizmeti ucuza alıyoruz. Daha ne olsun.

" Avea Milyona Yakın Numara Taşıdı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avea Milyona Yakın Numara Taşıdı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avea Milyona Yakın Numara Taşıdı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "