Okunma

Avea Mobil İmza Dönemi Başlıyor


21 Ocak 2009 Çarşamba 15:32
Avea Mobil İmza Dönemi Başlıyor

Gelir İdaresi Başkanlığı ile yapılan anlaşma sayesinde Avea aboneleri, vergi dairesine gitmeden Avea Mobil İmzaları ile elektronik ortamda İnternet Vergi Dairesinden tahakkuk, tahsilat ve borç bilgileri gibi daha birçok vergi işlemini daha güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

Kendi vergi dairelerine başvurarak İnternet Vergi Dairesi kullanıcı kodu ve şifresi alan Avea Mobil İmza sahibi mükellefler, İnternet Vergi Dairesi‘ne giriş yaptıklarında, “İnternet Vergi Dairesi Uygulamalarına Tek Noktadan Giriş” özelliği sayesinde ikinci bir şifre girişine gerek kalmadan E-Beyanname ve Elektronik Bilgi Transferi (BTRANS) uygulamalarına geçiş yapabiliyor.

Avea aboneleri, Avea Mobil İmzalarını; Türkiye İş Bankası, Garanti Bankası, Bank Asya, Türkiye Finans Katılım Bankası, Tekstilbank, E-Devlet Kapısı, Fatih Belediyesi, Eminönü Belediyesi, Merkezi Kayıt Kuruluşu, Türk Patent Enstitüsü gibi pek çok anlaşmalı kurumda kullanabiliyor.

:: Hizmetten yararlanmak için tıklayın.

:: Avea Mobil İmza ilginizi çekti mi?
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Avea Mobil İmza Dönemi Başlıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avea Mobil İmza Dönemi Başlıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avea Mobil İmza Dönemi Başlıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "