Okunma

Avea ve Microsoft, KOBİ’leri Kalkındıracak


25 Ocak 2012 Çarşamba 15:35
Avea ve Microsoft, KOBİ’leri Kalkındıracak

Avea ve Microsoft Türkiye, büyük küçük tüm şirket, işletme ve KOBİ’lerin verimliğini artırmak üzere, Hosted (Barındırma) CRM Projesi’ni hayata geçirdi.

Özel Röportaj: KOBİ’ler için kaçırılmayacak fırsatlar

Projeye ilişkin tüm detayları Avea Kurumsal İş Birimi Kıdemli Direktörü Tunç Taşman ve Microsoft Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Çağan‘a sorduk.

Avea ve Microsoft Türkiye işbirliğinde oluşturulan proje kapsamında başta KOBİ‘ler olmak üzere, ticari hayat içerisinde yer olan Avea‘lı tüm işletmeler, profesyonel ofis deneyimini mobil olarak yaşayabilecekler.

Üstelik bunu hiçbir ek yatırıma girmeden, “0” yatırım maliyetiyle edinecekler. Avea müşterileri, proje kapsamında dışardan yaklaşık 20 bin dolara kurulabilecek bir teknolojiye hiçbir para ödemeden kullanma fırsatına sahip olacak.

İşbirliğinden doğan iki uygulama


Avea Kurumsal İş Birimi Kıdemli Direktörü Tunç Taşman ve Microsoft Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Çağan

Bu işbirliğinden doğan iki uygulama ise EmlakOfis ve CRMOfis oldu. AveaBiz çatısı altındaki platformda EmlakOfis ve CRMOfis uygulamaları ile emlak sektörü cebe taşınırken, CRM uygulamaları ile şirketler müşteri ilişkileri uygulamalarını buluta taşıyarak maksimum verimlilik sağlayacak.

Hizmeti dışarıdan almak isteyen emlakçılar yıllık 600 lira + KDV öderken AveaBiz müşterilerinin bu hizmeti ücretsiz kullanabilecekler.

AveaBiz CRM servislerine www.emlakofis.biz ve www.crmofis.com adreslerinden ulaşılabilmektedir.

:: Kurumların bu imkanlardan faydalanması konusunda neler düşünüyorsunuz?
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Avea ve Microsoft, KOBİ’leri Kalkındıracak”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    ***** bağlantısı yanlış verilmiş. Bilginize…

" Avea ve Microsoft, KOBİ’leri Kalkındıracak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avea ve Microsoft, KOBİ’leri Kalkındıracak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avea ve Microsoft, KOBİ’leri Kalkındıracak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "