Okunma

Avea’dan Uluslararası Başarı


23 Temmuz 2014 Çarşamba 11:58
Avea’dan Uluslararası Başarı

Avea bünyesinde sürdürülebilir çevikliği artırmak için danışmanlık çözümleri sunan Çevik Stüdyo (Agile Studio), 3 Temmuz 2014’te Amsterdam’da düzenlenen ve Avrupa’nın bu alandaki en büyük etkinliği olan Scrum Day Europe’ta boy gösterdi. Bu yıl dünyanın farklı ülkelerinden 220 çevik uygulama liderinin hazır bulunduğu etkinliğe, Türkiye’den katılan tek konuşmacı ise Avea İK Dönüşüm & Çevik Stüdyo Kıdemli Müdürü Dr. Selçuk Alimdar’dı.

Gerek takım gerekse organizasyon seviyesinde danışmanlık veren, bu kapsamda kurum içinde çeşitli eğitimler, gelişim programları, çeviklik ölçümü ve koçluk hizmetleri sunan Çevik Stüdyo, çevik yönetimin Ar-Ge ve danışmanlık merkezi.

Avea 2013’te uygulamaya koyduğu; değişime hızlı ve etkili biçimde adapte olmayı ve esnekleşmeyi sağlayan Çevik Stüdyo, çevik yaklaşımı bilgi teknolojileri dışına çıkararak satış, müşteri hizmetleri ve insan kaynakları gibi birimlerde de uyguluyor.

Anti-bürokratik bir kurum olma misyonuyla paydaşları ikna etmek, süreçleri iyileştirmek ve organizasyondaki hiyerarşiyi azaltmak amacıyla hayata geçirilen bu uygulama, müşterilerin beklentilerini çok daha hızlı karşılayarak onların memnuniyetlerini artırmaya yardımcı oluyor.

Hâlihazırda 30 çevik takımıyla başarılı sonuçlar elde eden Avea, Çevik Stüdyo sâyesinde hız, kalite, esneklik, motivasyon ve işbirliğini artırarak müşterilerine daha hızlı çözümler üretmeyi hedefliyor.

:: Avea’nın müşterilerine verdiği hizmet ve sorunlar karşısında çözümleri hakkında görüşleriniz nelerdir?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

6 yorum - “Avea’dan Uluslararası Başarı”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  heryerde çekse iyi operatör aslında 🙂

 2. KatyPerry dedi ki:

  Avea tarife fiyat konusunda en ucuz olanıdır tabi heryerde çekmezdir oda bi başkadır :/ Yinede ben aveayı seviyorum 39 Tl ye 4 gb internetim var..

 3. faruk117 dedi ki:

  Avea’yı seviyorum ancak odamdayken sağ kulağımdayken görüşmede bir sıkıntı yok iken sol kulağıma aldığımda hat kesilebiliyor. İlginçlikler hat safada Zamanla ve yatırımlarla Avea’da Turkcell kalitesine yaklaşacaktır inş

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Türkiyede tam çekmiyor avea

 5. TEGİN dedi ki:

  Ama burda çekmiyor. Köşe kapmaca oynuyoruz.

 6. someone799 dedi ki:

  Ilk olarak uluslararasini minnettar oluruz. Ikinci olarak sanmiyorum ki su ulkede yasayan bir vatandas aveanin verdigi hizmetten memnun olsun. Cankayanin gobeginde 2G bile tam cekmedigi oluyor yahu

" Avea’dan Uluslararası Başarı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avea’dan Uluslararası Başarı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avea’dan Uluslararası Başarı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "