Okunma

Avea’dan Uluslararası Başarı


22 Aralık 2014 Pazartesi 09:12
Avea’dan Uluslararası Başarı

Avea; regülasyon ve uyum alanında çalışan kadın profesyonellerin başarılarını desteklemek için hayata geçirilen ‘Regülasyon ve Uyum Alanında Çalışan Kadın Ödülleri (Women in Compliance Awards) kapsamında ‘Yılın Regülasyon ve Uyum Takımı’ kategorisinde finale kaldı.

Türkiye’den tek finalist olan Avea, ödül için Google ve Intel gibi dünya devleriyle yarışacak.

İlki 2014 yılında gerçekleştirilen Regülasyon ve Uyum Alanında Çalışan Kadın Ödülleri, kurumlarda regülasyon ve uyum alanında çalışan kadın profesyonellerin başarılarını ön plana çıkarmayı ve ödüllendirmeyi amaçlıyor. 13 ayrı kategoride bireylerin, takımların veya kurumların katılımına açık olan organizasyonda ödül alacak isimler, farklı alanlarda uzmanlaşmış endüstri profesyonellerinden oluşan uluslararası bir jüri tarafından belirleniyor. 

:: Avea’nın başarısı hakkında düşünceleriniz nelerdir?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Avea’dan Uluslararası Başarı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    avea kalitesizliðin yaþayan örneðidir

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Takdir ediyorum

" Avea’dan Uluslararası Başarı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avea’dan Uluslararası Başarı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avea’dan Uluslararası Başarı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "