Okunma

Avea’ya Bir Ödül de IAIR Awards’dan


20 Ekim 2013 Pazar 07:13
Avea’ya Bir Ödül de IAIR Awards’dan

Geçtiğimiz hafta dünyanın en saygın danışmanlık şirketi Brandon Hall Group tarafından verilen mükemmellik ödülleri “2013 Excellence Awards”tan biri Altın, diğeri Gümüş olmak üzere iki ödülle dönen Avea şimdi de “IAIR Awards”ta, “Kurumsal kategoride “Türkiye’nin En İyi Mobil Operatörü” seçildi. IAIR Awards’ta kazandığı “Türkiye’nin En İyi Mobil Operatörü” ödülüyle birlikte, bu yıl farklı alanlarda 15’i aşkın ödülün sahibi oldu.

Global şirketleri ve üstün yerel başarıları derecelendirip ödüllendiren IAIR Awards’un Milano’daki etkinliğine hem Avrupa hem de Orta Doğu ve Kuzey Amerika’dan 50’nin üzerinde ülkeyi temsilen 400’ü aşkın kuruluş katıldı.

Küresel ekonomi ve sürdürülebilirlik üzerine bağımsız yayın yapan ve dünyanın en hızlı büyüyen IAIR Dergisi tarafından verilen ödüller, dergi yayın kurulunun on temel kriteri baz alarak seçtiği adaylar arasından, IAIR okuyucularının oylarıyla belirleniyor.

Üstün Başarı ve İnovasyon 

Üstün başarı, inovasyon, kurumsal sorumluluklara gösterilen özen, yeşil girişimler, sürdürülebilir büyüme ve sosyal eşitlik gibi kavramlar dikkate alınarak verilen IAIR Awards (IAIR Sürdürülebilirlik Ödülleri) de, çevre dostu tercihlerle sürdürülebilirlik performanslarından sorumlu olan çalışmalarla öne çıkan şirketler ve finansal kurumları belirlemeyi hedefliyor.

IAIR Awards, ilki 22 Kasım’da Hong Kong’da olmak üzere New York, São Paulo ve Londra’da düzenlenecek olan etkinliklerle devam edecek. 

:: Operatörünüzden mennun musunuz?

 
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Avea’ya Bir Ödül de IAIR Awards’dan”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    sel

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Avea candır ..

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Daha neler duyacağım? !!! 😀

" Avea’ya Bir Ödül de IAIR Awards’dan konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avea’ya Bir Ödül de IAIR Awards’dan ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avea’ya Bir Ödül de IAIR Awards’dan ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "