Okunma

AVG, Morro’dan Tırstı mı?


23 Kasım 2008 Pazar 09:00
AVG, Morro’dan Tırstı mı?

Tüm dünyada en çok tercih edilen ücretsiz anti virüs yazılımlarından birinin yapımcısı olan AVG, Microsoft’un Windows Live OneCare güvenlik paketini Morro adı altında ücretsiz hale getirecek olmasından pek olmamışa benziyor. Microsoft’u  güncellemeler, ürün yönetimi, müşteri hizmetleri ve destek konusunda harcanan muazzam masraflara karşı uyaran AVG, Morro’nun Microsoft’un kendi kazançlarına ve iş ilişkilerine balta vuracağı görüşünde.

Microsoft’un aylık “salı günü yamalarının” da zararlı yazılımlara karşı yeterli olmadığını belirten AVG, iyi noktalara değinse de, ücretsiz anti virüs paketi ligine dünyanın yazılım devinin girmesiyle 85 milyonluk kullanıcı kitlesinin tehlikede olduğunun farkında gibi görünüyor.

:: Microsoft Morro anti virüs alanında liderliğe oturur mu?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" AVG, Morro’dan Tırstı mı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere AVG, Morro’dan Tırstı mı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AVG, Morro’dan Tırstı mı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "