Okunma

Avrustralya’da Netbook Patlaması


16 Nisan 2009 Perşembe 05:56
Avrustralya’da Netbook Patlaması

Dünyanın öteki ucundaki ülke Avustralya‘da, okul mevsiminin başlaması sebebiyle çocuklarına bilgisayar almak isteyen ailelerin netbook akınına sahne oluyor. 2008’in ortasından sonra satışları artan netbook’lar, şimdilerde iyice revaçta. Dick Smith isimli teknoloji perakendecisinin açıklamasına göre, okula dönüş sürecinde bir haftada 4500 netbook satılmış. Şu sıralarda ise satışlardaki ivmenin bir sonucu olarak, kullanıcıların satın aldığı her on bilgisayardan bir tanesi netbook durumunda. Görünüşe göre Avustralya‘da gençlerin eğitimi ve öğretim hayatı bir netbook’la tanışarak başlıyor.

:: Ülkemizde neden netbook patlaması yaşanmıyor?
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Avrustralya’da Netbook Patlaması konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avrustralya’da Netbook Patlaması ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avrustralya’da Netbook Patlaması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "