Okunma

Ay’a Ayak Basmanın Şerefine


13 Temmuz 2009 Pazartesi 15:36
Ay’a Ayak Basmanın Şerefine

1969‘da insanoğlu Ay yüzeyine ilk kez ayak basarak tarihindeki en büyük teknolojik başarılardan birini gerçekleştirmiş oldu. Ay‘dan ilk sözleri ve televizyon sinyallerini Dünya’ya ileterek, sayıları 500 milyonu aşan bir izleyici kitlesinin tarihin yazılışına tanık olmasını sağlayan, Apollo 11 aracında bulunan bir Motorola şifre çözücüydü. İşte tarihin yazıldığı bu an, Motorola’nın tarihte oynadığı rolün anısına çıkardığı, çok lüks, çok özel bir cep telefonu olan AURA Celestial Edition modeline de esin kaynağı oldu.

AURA Celestial Edition hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.motorola.com adresini ziyaret ediniz.

 

Celestial Edition modeli, AURA‘nın simgesi olan zaman ötesi gelişmişliği, sanatkarlığı, usta bir el işçiliğini ve yaratıcılıkla yoğrulmuş bir mükemmelliği biraraya getiriyor.

Lüks saatlerin zerafetini anımsatan, dolunay biçimindeki dairesel (cep telefonlarında dünyada ilk) kristal ekranı 16 milyon renk tonunu 300 dpi çözünürlükte sergilerken, çizilmelere karşı dünyadaki (ve Ay’daki) en dayanıklı malzeme olan 62 karatlık 1. sınıf safir camla korunuyor. İsviçre yapımı bilyalı yatakları da içeren 700‘den fazla parçasıyla AURA kusursuz bir mekanizmayı hayranlık uyandırıcı bir tasarım güzelliği içinde sunuyor.

:: Bu ürün ilginizi çekti mi?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ay’a Ayak Basmanın Şerefine konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ay’a Ayak Basmanın Şerefine ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ay’a Ayak Basmanın Şerefine ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "