Okunma

Ayağınız ile oyun oynayın: Bcon


26 Mayıs 2018 Cumartesi 22:00
Ayağınız ile oyun oynayın: Bcon

Öne çıkan girişimler listemizde bugün ayağınız ile oyun oynamaya imkan tanıyan, yenilikçi bir oyuncu ekipmanı olan Bcon ’u sizlere tanıtıyoruz.

Bcon ile klavye fareye, ayağınızı da ekleyin

Oyun ekipmanları deyince, aklıma gelen en temel üç ekipman nedir? Klavye, fare ve kontrolör. Bcon, bu üç temel ekipmana bir tanesi daha eklemeyi planlıyor: ayağımızı.

Bcon’un geliştirdiği ekipman, dıştan bakıldığında oldukça küçük bir küpe benziyor. İçinde yer alan hareket sensörleri sayesinde onu ayağınıza bağlayarak, oyunlarınızda inanılmaz hassasiyet gerektiren hareketleri kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz.

Örneğin adım atar gibi yaparak karakterinizin yürümesini veya nişan almış iken minimal düzeltmeleri ayağınız ile sağlayabiliyorsunuz.

Saniyede 2000 hesaplama yapabilen Bcon, masaüstü uygulaması vasıtası ile farklı farklı konfigüre edilebiliyor.

Cihaza, 24’e kadar kısayol tuşu tanımlayabiliyorsunuz. 6 tuşa kadar 4 tuş dizisi ekleyebiliyorsunuz. Böylece ard arda yapılması gerekilen hamleleri, çok küçük bir ayak hareketi ile ardı arkasına hemen gerçekleştirebiliyorsunuz.

Örneğin ayağınızı %50 kaldırarak W ve A tuşuna basarken, %75 ve %100 kaldırdığınızda S ile D’ye basabiliyorsunuz. Tabii size verdiğimiz bu örneklerin çok daha uygulanabilir olanlarını geliştirici, Kickstarter sayfası üzerinden paylaşmış durumda.

Teslimat tarihi ve fiyatlar

bcon

Ayağınız ile oyun oynamaya imkan tanıyan ürün, Kickstarter üzerinden desteklerinizi bekliyor.

Ürünün teslimatının Aralık 2018’de planlandığını belirtelim. Ürünün Türkiye’ye kargo ücreti ise 10 €. Kargo ücretinin gümrük limitine dahil olmadığını ekleyelim.

Ürünün bazı paketleri;

1 Adet (100 Stok) –> 99€
2 Adet –> 149€

Ürün hakkında daha fazla bilgi ve satın almak için tıklayın.
yazarBerkin Kayalar

Küçüklüğünden beri teknolojiyle içli dışlı olan ve en yeni gelişmeleri paylaşan Berkin, boş vakitlerinde Nintendo oyunları oynamaktan keyif alıyor
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ayağınız ile oyun oynayın: Bcon konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ayağınız ile oyun oynayın: Bcon ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ayağınız ile oyun oynayın: Bcon ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "