Okunma

Aydınlatmayı Tek Noktan Yönetin


24 Ağustos 2009 Pazartesi 04:36
Aydınlatmayı Tek Noktan Yönetin

Symbian’lı mobil cihazların, artık neredeyse tamamında, tuş takımı aydınlatması için ışığa duyarlı bir sensör mevcut da olsa, zaman zaman aydınlatmayı farklı şekillerde kontrol etmek isteyebilirsiniz. İşte böyle bir durumda ihtiyacınız olan Light Control isimli uygulama.


Flaş ışığı konusunda bazı kısıtları bulunan uygulama; N82 gibi Xenon flaşa sahip mobil cihazlar ile çift Led flaşlı bazı modellerde fonksiyonunu yerine getirmiyor.

Light Control; Symbian’lı cihazınızın tuş takımı aydınlatmasını, LCD ışığını ve flaşını kontrol ederek, istediğiniz şekilde bu birimleri açmanızı ya da kapamanızı sağlıyor. Uygulamanın elle yönetim seçenekleri olduğu gibi, zaman ayarlı kontrolleri sayesinde de gün ışığına bağlı olarak ışık yönetimi sağlanabiliyor.

Buradan indirebileceğiniz uygulama ücretsiz olarak sunuluyor.

:: Uygulama hakkındaki fikirlerinizi forumda paylaşın.
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Aydınlatmayı Tek Noktan Yönetin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Aydınlatmayı Tek Noktan Yönetin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Aydınlatmayı Tek Noktan Yönetin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "