Okunma

Az Zamanda Çok İş


20 Temmuz 2009 Pazartesi 09:49
Az Zamanda Çok İş

Xerox, piyasaya sunduğu renkli lazer çok fonksiyonlu ofis ürünü Xerox WorkCentre 6400, özellikle yoğun iş hacmi olan küçük ve orta ölçekli işletmelerde çalışanların iş verimliliklerini artırmayı, yüksek performans ile çalışanlara hız ve zaman kazandırmayı hedefliyor.

Yazıcı, fotokopi, tarayıcı, faks ve e-posta özelliklerini bir makinede ve istenirse aynı anda kullanma imkanı veren Xerox WorkCentre 6400, siyah-beyaz baskıda dakikada 35 sayfa, renkli baskıda ise 30 sayfa çıktı alıyor. İlk sayfa çıkışını 16 saniyede verebilen Xerox WorkCentre 6400, 2400 x 600 dpi yüksek kalitede baskı çözünürlüğü sunuyor. Çift taraflı baskı ve tek sayfaya çoklu baskı özelliği olan Xerox WorkCentre 6400‘ün aylık baskı hacmi 120.000 sayfaya ulaşıyor. Standart kağıt kapasitesi 1.600 sayfaya kadar varabilen Xerox WorkCentre 6400, 1 GB‘lık standart belleği ile beraber 80GB sabit diski ve 800 MHz‘lik işlemci hızıyla zarf, etiket, asetat, broşür gibi farklı ebat ve ağırlıklardaki medyalara baskı yapabiliyor.

Xerox WorkCentre 6400, yapılandırmaya bağlı olarak 4.100 Dolar + KDV ‘den başlayan fiyatı ve iki yıl müşteri yerinde Xerox garantisiyle tüketicilere sunuluyor.

Xerox WorkCentre 6400’ün renkli dokunmatik ekranı, makinenin özelliklerini metin veya grafikle anlatarak kullanıcıları herhangi bir işlem için kılavuz gibi yönlendiriyor. Xerox WorkCentre 6400, taranan dokümanları masaüstüne veya bir e-posta adresine gönderebiliyor. PDF tarama yapabiliyor ve dokümanı tekrar basmak üzere hafızada tutabiliyor.

Genişletilmiş güvenlik özelliğine sahip Xerox WorkCentre 6400, özel bir baskı veya faks işini, kullanıcı kendi özel şifresiyle başlatana kadar sırada tutuyor, işlem tamamlandıktan sonra da hafızasındaki bilgileri otomatik olarak siliyor.

:: Sizce şirketlere en iyi baskı çözümünü kim sunuyor?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Az Zamanda Çok İş konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Az Zamanda Çok İş ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Az Zamanda Çok İş ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "