Okunma

Azerbaycan Trend Micro’ya Emanet


25 Ocak 2012 Çarşamba 10:05
Azerbaycan Trend Micro’ya Emanet

1 Nisan 2011 tarihinde Trend Micro ile anlaşma imzalayan sektörün güvenlik çözüm uzmanı Helyum Bilişim’in Azerbaycan yatırımları hızla devam ediyor.

Helyum’un bu bölgede ağırlıkta SMB ve Enterprise iş geliştiren iş ortağı Kür Computer “Azerbaycan Emek ve Ahalinin Sosyal MudafaasiNazirligi / Sosyal MudafaninInkisafiLayihesi” isimli kurumu olan İş ve Emek Sosyal Müdafaa Bakanlığının tüm kullanıcılarını Trend Micro Office Scan güvenliği ile buluşturdu.

Helyum Bilişim Genel Müdür Yardımcısı Neslihan Aksun; “Bakü iş ortağı Kür Computer Trend Micro Titanium Bireysel ürünlerde de çeşitli kampanyalar ile bölgede dikkatleri üzerine çekmektedir.

Tüm Türkiye’de ve Türk Cumhuriyetlerinde, Trend Micro Bireysel ürünleri TEK resmi Distribütörü olan Helyum, hem Azerbaycan hem Kuzey ve Güney Kıbrıs bölgelerindeki son ataklarıyla Trend Micro’yu yaygınlaştırmaktadır.” dedi.

:: Hangi güvenlik yazılımını kullanıyorsunuz?

 
yazarÖzgür Çetin

10 yılı aşkın süredir teknoloji ve internet sektörüne yazılarıyla katkıda bulunan Özgür Çetin, mobil cihazlara ve dijital fotoğraf dünyasına özel bir ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Azerbaycan Trend Micro’ya Emanet”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    ben Azerbaycanda yaşıyorum ve bileşim sektöründe çalışıyorum. burada Trend Micro kullanan birini görmedim daha. 90% belkide daha fazla Kaspersky kullanıyor. kendim ise nod32.

" Azerbaycan Trend Micro’ya Emanet konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Azerbaycan Trend Micro’ya Emanet ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Azerbaycan Trend Micro’ya Emanet ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "