Okunma

Ballmer Kin’den Dolayı Mutsuz!


01 Ekim 2010 Cuma 16:48
Ballmer Kin’den Dolayı Mutsuz!

Steve Ballmer‘ı duymayanınız kalmamıştır sanıyoruz ki. Kendisi Microsoft’un CEO‘su konumunda ve son yıllardaki Microsoft projelerinde en yetkili kişi olarak bulunuyor. Yine tahmin ettiğiniz gibi, Microsoft’un her projesi başarıyla sonuçlanmayabiliyor. Örneğin Kin.

 

 

Microsoft‘un mobil platformdaki çözümlerinden biri olmayı amaçlayan Kin adlı akıllı telefon, piyasaya sürülmeden önce pazarlama aşamasında oldukça büyük masrafa yol açmıştı. Kin piyasaya sürüldükten sonra birçok farklı etkenden dolayı başarılı olamadı ve firmanın hayal kırıklığı yaratan projeleri arasına katıldı. Steve Ballmer da bugün itibariyle 30 Haziran dönemine ait yaptığı mali çeyrek açıklamasında, Kin’den dolayı mobil platformda büyük prestij kaybettiklerini, Windows Phone 7 ile birlikte bu prestji kaybını geri kazanmayı amaçladıklarını belirtti.

:: Sizce Windows Phone 7 Microsoft’u hayal kırıklığına uğratacak mı?

 
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ballmer Kin’den Dolayı Mutsuz! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ballmer Kin’den Dolayı Mutsuz! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ballmer Kin’den Dolayı Mutsuz! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "