Okunma

Bamboo Paper Uygulaması Çoklu Platformda


22 Temmuz 2014 Salı 10:29
Bamboo Paper Uygulaması Çoklu Platformda

Wacom, dijital not tutma uygulaması Bamboo Paper’ı piyasadaki tüm mevcut Android, Kindle Fire ve Windows tabletler için piyasaya sürüyor. Bugün Google Play, Amazon Appstore ve Windows Store’da çıkan Bamboo Paper, tüm önde gelen mobil işletim sistemleri için mevcut olan  not tutma uygulamasıdır.

Bir toplantı esnasında not tutmak, yorum ve sözleri not almak veya bazı önemli konuları düşünürken öylesine karalama yapmak halen pek çok kişi için doğal bir eylem. Dijital bir dünyada yaşamamıza rağmen, kalem-kâğıt kullanmak bize hâlâ doğal geliyor. Araştırmalar da, el yazısı ile yazmanın ve eskiz çizmenin beynin fikirleri geliştirmesine ve birbirine bağlamasına destek olduğunu ortaya koyduğundan, bu şaşırtıcı bir tespit değil. Kalem kullanarak yazı yazmak beynimizi hızlandırmaya ve yalnız daha yaratıcı değil aynı zamanda daha verimli düşünmemize de gerçekten yardımcı oluyor.

iPad, Android veya Windows cihazları için geliştirilen Bamboo Paper, tabletleri sıradan bir kâğıt not defteri gibi kullanmanıza olanak verir. Bundan da iyisi, uygulamanın birden çok platformda mevcut olması düşünce, plan ve fikirleri dijital ortamda saklamanızı ve paylaşmanızı destekler.

Geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülen Wacom Ink Layer Language (WILL Teknolojisi), Wacom’un tipik, doğala yakın yazı yazma deneyimini elde etmede çok önemli bir rol oynar. WILL Teknolojisi aynı zamanda kullanıcıların işi farklı cihazlar ve işletim sistemleri arasında aynı yüksek kalitede paylaşımına da imkân sağlar.

Bamboo Paper ile kullanıcılar artık, düşüncelerini ve fikirlerini evde dinlenirken iPad üzerine not alabilir; bununla birlikte bu notları, fikir haritalarını veya eskizleri ertesi gün ofise döndüklerinde Windows 8 dizüstü bilgisayarlarında veya masa bilgisayarlarında daha ayrıntılı biçimde işleyebilirler.

Uygulamayı Android ve Windows 8 için piyasaya sürerken, mevcut tüm Bamboo Paper uygulama içi araçlarına ücretsiz erişim sağlanmasının nedeni de insanlara tam kapsamlı bir çözüm sunmak. Zaman sınırlandırması olan ücretsiz premium çizim ve yazı araçları paketini, ilk sürümü indiren herkes kullanabilecek.

Bamboo Paper Google Play, Amazon Appstore ve Windows Store’dan ücretsiz indirilebilir.

:: En çok tercih ettiğiniz not alma uygulaması hangisidir?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bamboo Paper Uygulaması Çoklu Platformda konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bamboo Paper Uygulaması Çoklu Platformda ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bamboo Paper Uygulaması Çoklu Platformda ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "