Okunma

Başımız Sağ Olsun


14 Mayıs 2014 Çarşamba 10:45
Başımız Sağ Olsun

13 Mayıs’ı 14 Mayıs’a bağlayan gece gerçekleşen üzücü olay sonucunda, şu ana kadar 200’ün üzerinde insanın hayatını kaybettiği, belirsiz sayıda da hâlâ madende mahsur kalanlar olduğu haberlerini aldık, almaya devam ediyoruz. Geride kalanlar ve haber alınamayanlar için de bir umutla bekliyoruz. Bu olayla ilgili derin üzüntü içindeyiz. Ölenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.

ShiftDelete.Net olarak teknoloji ve bilişim haberlerini okurlarıyla paylaşan bir internet yayınıyız. Yayın alanımıza girmiyor gibi görünse de böylesine büyük bir trajediye kayıtsız kalmamız mümkün olamaz.

Bu konuda kendi adımıza bir başka üzüntü yaşıyoruz. Gün be gün gelişen teknolojilerle ilgili haberler yaparken insan hayatını kolaylaştıran, kalitesini artıran ve insanlığı bir bütün olarak ileri taşıyan icatlara da kendi perspektifimizden yer vermeye çalışıyoruz. Keşke insan hayatını böylesine tehlikeye atan ve ihmallerin bedelinin insan hayatıyla ödendiği alanlarda da gelişen teknolojileri daha fazla müjdeleyebilsek de insanlar yerin yüzlerce metre altında canlarını tehlikeye atmıyor olsalar. Olanları düşündükçe şu an için elimizden keşke demekten fazlası gelmiyor.

ShiftDelete.Net Ailesi
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

56 yorum - “Başımız Sağ Olsun”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Mesajınız ile ne kadar duyarlı olduğunuzu bir kere daha göstermiş ***** rahmet ***** kurtarılanların sayısı artar.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  19:50, kasaya ne gerek var canım ayakkabı kutusu varya : )

 3. SDN Okuru dedi ki:

  bu zamanda bu kadar insanın bir maden ocağında ölmesi ülkemiz için utanç verici bir durum, önlem almıyoruz sorumlular duyarsız hakettikleri cezayı almıyorlar, Allah korusun birde nükleer santral kurulsun deniliyor bu şekilde mi yönetilip işletilecek

 4. SDN Okuru dedi ki:

  ZİYARETÇİ 14.05.2014 15:40 korede gemi kazasında ölen yaklaşık 200 kişiden sonra başbakan istifa etmişti, söylenecek fazla söz yok tüm Türkiyenin başı sağolsun

  istifa etsin darbe olsun kasalar yeniden somurulsun degil mi

 5. SDN Okuru dedi ki:

  dün bu olayı protesto eden acılı aile ve yakınlarına tekme ve yumrukla karşılık verilmesi delikanlılıkmıdır onur ve şeref sadece erkek ismi değildir, ayrıca siteyi kutlamak lazım bu örnek davranışından dolayı

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Bu önemli günde acımıza destek olduğunuz için teşekkür ederiz. Chip bir şey yazmamış, Donanımhaberde benim zorumla siyah kurdela eklediler. Bu işletmelerde çalışan insanlar nerede yaşıyor anlamıyorum. İnsan hayatı her şeyden daha değerlidir.

" Başımız Sağ Olsun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Başımız Sağ Olsun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Başımız Sağ Olsun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "