Okunma

Baskı Hızında ISO Standardı


19 Ağustos 2009 Çarşamba 05:01
Baskı Hızında ISO Standardı

Uluslararası standartlara verdiği destekle ürün ve hizmetlerinde kalite çıtasını sürekli yükselten Canon, şu anda FDIS (Uluslararası Standardın Son Taslağı) aşamasında olan ISO/IEC 24734 ve 24735 standartlarını da uygulama kararı aldı.

Baskı ve kopya hızlarının ölçümünde çeşitli yöntemler kullanan satış kanalları, yeni standartları benimsediği takdirde, baskı ve kopya hızlarının performansını ortak bir sistemle ölçecek. Standardizasyonun yaygınlaşmasıyla kullanıcıların, alacakları ürünleri, baskı ve kopyalama ihtiyaçlarına göre seçmesi daha kolay olacak.

 

En hızlısı benim ürünüm demek zorlaşacak. Baskı ve kopya hızlarının ölçümlerinde ISO üretim standartları uygulanacak.

 

Standardizasyonun uygulamaya konmasının ardından Canon, baskı ve kopya hızlarını yeni standartlara göre belirleyecek ve ürünler piyasaya sürülürken yeni değerler ile ilgili duyurusunu yapacak.

:: Baskı ve kopyalama hızına yeni standartların gelmesini nasıl yorumluyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Baskı Hızında ISO Standardı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Baskı Hızında ISO Standardı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Baskı Hızında ISO Standardı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "