Okunma

Batman Kötü Adamlara Karşı


04 Temmuz 2011 Pazartesi 12:45
Batman Kötü Adamlara Karşı

Bir süper kahraman oyununun vazgeçilmez iki karakteridir süper kahraman ve kötü adam. Bu iki figür arasında da her zaman bir denge olması gerekir. Elbette eninde sonunda süper kahramanın kazanması beklenir ancak, kötü adam çok çabuk yenilirse işin bir zevki kalmaz.

İşte Rocksteady, bu günler Batman ve onun en büyük düşmanı Joker arasında ki güç dengesini sağlamaya çalışıyor. Şirketten yapılan açıklamalar, bu konuya ne kadar önem verildiğini anlamamız için oldukça önemli. İşte o açıklamalar;

“Batman Sıradan Bir İnsan”

“Aslında oyunların en zor kısmı ana temayı oturtmaktır. Çünkü eğer elinizde Penguin ya da Joker ve yahut Riddler gibi baskın kötü karakterler varsa onları şamar oğlanı yapamazsınız. Tabi ki kral da yapamazsınız arasında bir denge kurmanız gerekir.”

“Batman’ın Riddler’i bir yumrukta yere serdiğini düşünsenize, o zaman kim bundan zevk alırdı ki. Ya da tersini düşünün. Batman sıradan bir insan ve sonuçta süper güçleri yok. Riddler‘in olağan üstü güçleri olduğunu ve Batman’i ezdiğini görmek sanıyorum kimsenin hoşuna gitmeyecektir.” şeklinde konuştu.

Batman: Arkham City, Ekim ayı içerisinde PC, PS3 ve Xbox 360 platformlarına çıkarılacak. Wii U versiyonu ise bunların ardından piyasaya sürülecek.

:: Peki sizin bunların içinden en çok sevdiğiniz karakter hangisi?




yazarUğur Tufan

Oyun ve teknoloji dünyasını yakından takip eden Uğur, yakaladığı haberleri SDN okuyucularıyla paylaşmaktan keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Batman Kötü Adamlara Karşı”

  1. ExCeLLeNT dedi ki:

    Adam haklı

" Batman Kötü Adamlara Karşı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Batman Kötü Adamlara Karşı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Batman Kötü Adamlara Karşı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "