Okunma

Batman İçin NVIDIA PhysX Videosu


02 Eylül 2009 Çarşamba 11:33
Batman İçin NVIDIA PhysX Videosu

25 Ağustos’da PlayStation 3 ve Xbox360 için satışa sunulan Batman: Arkham Asylum, 18 Eylül’de PC platformu için Avrupa’da raflarda yer bulacak. Henüz bilgisayar kullanıcılarıyla buluşamayan Batman’in yeni oyunu için özel bir trailer yayınlandı. PC platformunda NVIDIA’nın PhysX teknolojisini kullanan yapım için yayınlanan videoda, yapımda bulunan fizik etkileşimleri göz önüne seriliyor.

#http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/10111/t_batmanaa_nvidiashowcase.flv#

Parçalanmalar, patlamalar ve çeşitli fizik etkileşimleriyle zenginleştirilen oyunun şimdiye dek aldığı puanlar bir hayli yüksek. Sıradışı bir aksilik olmazsa, PC platformunda da yılın en iyi yapımlarından biri Batman: Arkham Asylum olacak. Ayrıca Yarasa Adam’ın 23 yıllık video oyunu geçmişine baktığımızda da, daha iyi puanlarla ödüllendirilen bir yapım göremiyoruz.

:: PhysX teknolojisiyle, NVIDIA’nın rakiplerine üstünlük sağladığını düşünüyor musunuz?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Batman İçin NVIDIA PhysX Videosu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Batman İçin NVIDIA PhysX Videosu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Batman İçin NVIDIA PhysX Videosu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "