Okunma

Batman Korsanlara Karşı


14 Eylül 2009 Pazartesi 09:41
Batman Korsanlara Karşı

Alışıla geldiği üzere Batman: Arkham Asylum, PC’ler için resmi çıkış tarihinden önce korsanların eline düşmüştü. Ancak bu sefer sanal hırsızlar sert kayaya çarptı. Konsollarda 2 haftada 2 milyon satış rakamına ulaşan Batman, aslan payını kimseye kaptırmaya niyetli değil. Yapımcılar Arkham Asylum’un kırılmasına (Crack) karşı özel bir kod girdiler. Böylece oyun kopyalandığı an normalde olmayan birçok bug da devreye giriyor.  Bunların içinde en yaygın olanı ise karakterin uçma yeteneğini kaybetmesi.


Şu kodu yazayım da görsün korsancılar

Olay bir kullanıcının Eidos forumlarında konuyu sormasıyla resmileşti.  “Batman uçması gereken yerde, bunu yapamıyor ve yere çakılıyor” diye gelen soruya, forum yöneticisi oyunlarının daha piyasaya sürülmediğini,  olayın korsan kullananların moralini bozmak için eklenmiş bir bug olduğunu söyledi.

:: Sizce Kara Şövalye korsancılara hak ettiği dersi verecek mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Batman Korsanlara Karşı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Mevcut crack inde düzeltme yapılmış artık uçuyor kaçıyor 🙂

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Hehe iyiymiş. Her oyuna bu tür önlemler almaları zor mu? Veya pahalı mı bu tür yazılımlar, neden yaygın değil?

" Batman Korsanlara Karşı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Batman Korsanlara Karşı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Batman Korsanlara Karşı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "