Okunma

Batman’i Öldürmek Zor!


09 Temmuz 2009 Perşembe 08:56
Batman’i Öldürmek Zor!

Kara Şövalye hayranlarının ilgiyle beklediği Batman: Arkham Asylum hakkında yeni bilgiler yayınlanıyor. Bilindiği üzere Prince of Persia‘daki karakterimiz öleceği zaman, Elika araya giriyor ve onu kurtarıyordu. Benzeri bir mantığın Batman: Arkham Asylum’da da bulunacağını dile getiren yapımcılar, oyunda ölmenin olacağını ancak doğru zamanda doğru tuşa basarsak, kefeni yırtacağımızı belirtiyorlar.

Öyle ki, eğer Yarasa Adam kurtulamayacağı bir yere düşüyorsa ya da aldığı darbeler yüzünden ölmek üzereyse, ekranda belirecek tuş uyarısını dikkate alıp, doğru zamanda butona bastığımızda, kahramanımız Batarang‘ını fırlatacak ve kendini yüksek bir yere çekecek. Bu sayede aşağı düşmekten kurtulacağımız gibi, ayrıca düşmanlar tarafından öldürülmek üzereyken de, yakamızı kurtaracağız.

#http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/10111/t_batmanaa_ffcombat_wt.flv#

Ölmek üzereyken aktif olacak olan bu özelliği kullanmak için en önemli etmen zamanlama. 28 Ağustos’ta Avrupa’da satışa sunulacak olan Batman: Arkham Asylum, PC, PS3 ve X360 için geliştiriliyor.

:: Batman: Arkham Asylum’da en zorlu düşman sizce hangisi olacak?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Batman’i Öldürmek Zor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Batman’i Öldürmek Zor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Batman’i Öldürmek Zor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "