Okunma

Kara Şövalye’nin Düşmanlarını Tanıyın!


13 Temmuz 2009 Pazartesi 08:17
Kara Şövalye’nin Düşmanlarını Tanıyın!

Batman: Arkham Asylum için yeni bir trailer yayınlandı. IGN sitesinde gösterilen videoda, Kara Şövalye’nin düşmanları tanıtılıyor. Oyun içi görsellerle süslü olan trailer’da, diğer karakterlerin kimlik bilgileri veriliyor.

#http://c.ps3movies.ign.com/ps3/video/article/100/1002050/batman_trl_villains_70809_flvlowwide.flv#

Satışa sunulduğunda ne kadar başarılı olacağı bir hayli merak edilen Batman: Arkham Asylum hakkında bir takım iddialar ortaya atılıyor. Bunlardan en dikkat çekici olan, oyunun yayıncısı Eidos‘un, yeni yapım satışa sunulmadan önce bir takım dergi ve İnternet siteleriyle anlaşıp, oyuna yüksek puanlar verdirmek istemesi. Uzun zamandır geliştirilen ve büyük beklentilere sahip olan Batman: Arkham Asylum’u önümüzdeki haftalarda dergi kapaklarında görüp, “90”lı puanlarla ödüllendirildiğine şahit olabilirsiniz. Maalesef bu iddia, yeni Batman oyununun pek başarılı olmadığını düşündürtüyor.

:: Batman: Arkham Asylum’daki en tehlikeli düşman hangisi?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kara Şövalye’nin Düşmanlarını Tanıyın! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kara Şövalye’nin Düşmanlarını Tanıyın! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kara Şövalye’nin Düşmanlarını Tanıyın! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "