Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net
Reklam
Reklam

Bayrama özel internetsiz mobil oyunlar!

Ana sayfa / SDNTV

Android ve iOS işletim sistemli cihazınızın uygulama mağazası olan Play Store ve App Store’da öne çıkan oyunları sizler için önermeye devam ediyoruz. Her hafta düzenli olarak devam ettiğimiz bu serimiz ile siz değerli okurlarımızla buluşmaya devam edeceğiz. Bu kez bayram öncesinde, özellikle yolculuğa çıkacaklara özel internetsiz mobil oyunlar listemizle karşınızdayız.

İnternetsiz oynayabileceğiniz mobil oyunlar!

Bu kez internetsiz mobil oyunlar listesi ile karşınızdayız. Sizler için bu kez hem harika oyunları bir araya getirdik, hem de oyunları denedik. İşte internetiniz yokken oynayabileceğiniz oyunlar!

Bayramda oynayabileceğini internetsiz mobil oyunlar

İnternetsiz oynayabileceğiniz mobil oyunlar #2

Bu kez internetsiz mobil oyunlar listesi ile karşınızdayız. Sizler için bu kez hem harika oyunları bir araya getirdik, hem de oyunları denedik. İşte internetiniz yokken oynayabileceğiniz oyunlar!

Reklam
Reklam

Kurban Bayramı sırasında yolculuğa çıkacaklar için harika önerilemiz var. Sizler için hazırladığımız videoyu aşağıdan izleyebilir ve önerdiğimiz oyunları aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz. İşte bu haftanın mobil oyunları!

OYUNLARI GÖRMEK İÇİN SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ!

Adventure Llama

Mobil platformun en popüler yapımlarından olan Adventure Llama, eğlenceli yapısı ve bulmaca odaklı platform bölümleriyle bayramda zamanın nasıl geçtiğini bile anlamamanıza neden olacak.

Adventure Llama iOS indir!

Adventure Llama Android indir!

I Love Hue

I Love Hue 2017 yılında birçok ödül almış bir mobil oyun. Pikseller üzerine uyum sağlamaya çalıştığımız bir bulmaca oyunu olan I Love Hue, kolay alışılan zor uzmanlaşılan harika bir yapım.

I Love Hue iOS indir!

I Love Hue Android indir!

Space Marshals 2

Space Marshals 2 taktiksel oynanışı seven oyunculara hitap ediyor. Uzay çağını Vahşi Batı’yla birleştiren yapım, taktik ekranı ve gizliliğe önem veren oyun yapısıyla herkesi etkilemeyi başarmış bir oyun.

Space Marshals 2 iOS indir!

Space Marshals 2 Android indir!

Soul Knight

Soul Knight ile zindandan zindana koşup, rastgele size özel yaratılmış bölümlerde bayram yolculuklarınızı oldukça eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Soul Knight iOS indir!

Soul Knight Android indir!

Badland

Son yılların en sağlam platform oyunlarından biri olan Badland, sadece bayramda değil, eğer şu ana kadar hiç oynamadıysanız mutlaka denemeniz gereken bir yapım. Üstelik hem iOS hem de Android üzerine tamamen ücretsiz.

Badland iOS indir!

Badland Android indir!

Reklam
Reklam

Yorum Ekleyin


Reklam
Reklam