Okunma

Beklenmeyen Misafir: Windows 7?


28 Eylül 2009 Pazartesi 07:40
Beklenmeyen Misafir: Windows 7?

Meraklı bilgisayar kullanıcıları için sevindirici bir haber kulağımıza geldi. Resmi açıklamalara göre, Microsoft’un Windows 7 adlı son işletim sistemi, final sürümüyle birlikte 22 Ekim‘de raflardaki yerini alarak, dünya genelindeki kullanıcıların beğenisine sunulacaktı. Görünen o ki, Windows 7, resmi çıkış tarihinden 9 gün önce, yani 13 Ekim itibariyle piyasaya sürülebilir.

Böylece, ön sipariş veren kullanıcılar da, hiç beklemedikleri bir anda kapılarında Windows 7 ile karşılaşacaklar. Bu beklenmeyen misafirlik söylentisinin kaynağı ise Puget Systems adındaki bir bilgisayar satıcısı. Artık nefesler tutuldu ve Windows 7’nin final sürümünün piyasaya çıkmasını bekliyor.

:: Windows 7 sizce piyasaya erkenden çıkarsa, Microsoft adına avantaj olur mu?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Beklenmeyen Misafir: Windows 7? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Beklenmeyen Misafir: Windows 7? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Beklenmeyen Misafir: Windows 7? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "