Okunma

Beşiktaş İsim Değiştiriyor!


15 Ocak 2016 Cuma 09:45
Beşiktaş İsim Değiştiriyor!

Transferleri ile dengeleri değiştirmeye aday olan League Of Legends şampiyonlar ligi, 16 Ocak’ta başlıyor ve Beşiktaş Spor Kulübü lige, Beşiktaş.Oyunhizmetleri takımı ile katılıyor.

League of Legends ŞL ligi, diğer adıyla şampiyonluk ligine sayılı günler kala turnuvaya girecek olan takımların heyecanı tüm hızıyla sürüyor.

Oyun hizmetleri takımının yatırımcısı olan Mehmet Şükrü Çeken, Beşiktaş gibi büyük bir takım ile güçlerini birleştirmenin, takımları için büyük bir motivasyon olduğunu vurgulayarak, 2016 sezonunda şampiyonluk hedeflediklerini, takımdaki yıldız oyuncularına gelen tüm transfer tekliflerini geri çevirerek, yıldız oyuncularını kadrolarında tutmayı başardıklarını söyledi.

16-01/15/bjk-2.jpg

Yeni yılda 2 önemli transfer

Bu yıl 2 önemli transfer yaptıklarını belirten Şükrü Çeken, çekirdek kadroda bulunan genç yıldız Ruvelius’la birlikte, Hibiki (Eski ismiyle Rogu) ve Immortoru’yu koruyan takımlarının, geçtiğimiz yıl Team Turquality’de gösterdikleri performansla TT’nin yükselişinde büyük payı olan Xyraz ve Rawbin’i de kadrolarına eklediklerini belirtti.

Beşiktaş.Oyunhizmetleri takımın koçluğunu ise daha önce Crew’de destek olarak oynayan Blumi üstlendi.

Çeken, ayrıca; bu yıl şampiyonluk liginde yer alan Beşiktaş.Oyunhizmetleri takımı, hedeflerinin büyük olduğunu, önce TBF finalini kazanacaklarını ve daha sonra Beşiktaş.Oyunhizmetleri e-spor kulübünü dünya kupasına götüreceklerini de söyledi.

16-01/15/bjk.jpg

Beşiktaş neden e-spor’a destek veriyor?

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyelerinden Berkan Gocay, Türk spor tarihinde bir ilki gerçekleştirdiklerini ve geçen yıl ilk kez başlattıkları e-spor desteklerini, bu yılda sürdürdüklerini açıkladı. Yüz binlerce taraftarın izlediği şampiyonlar ligi arenasında başarı ile mücadele etmek istediklerini vurguladı.

Gocay; diğer spor branşlarına göre e-spor’un daha kolay ulaşılabilir olduğunu belirtti. Beşiktaş’ın, yeni nesil sporlara açık olan vizyonu sayesinde, hem fiziksel hem de zihinsel çaba gerektirdiğini ve katkılarının devam edeceğini sözlerine ekledi.

:: Hangi e-spor takımını destekliyorsunuz?
yazarOsman Tufan

Oyunculuk serüveni 1996 yılında 16 bitlik oyunlarla başlayan Osman, tam bir oyun tutkunu. Oyun dünyasını ve teknolojiyi yakından takip etmekte olan Osman, Xbox 360'a sahip fakat gözü PlayStation 4'te.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

24 yorum - “Beşiktaş İsim Değiştiriyor!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Reyizler

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Tolga Süper kaleci kaleciye ihtiyacımız yok bizim !!!!

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Eeey Besiktaş, o logoya hiç dokunma!

 4. SDN Okuru dedi ki:

  KALECİ ALIN.

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Hep boş iş bunlar..

 6. SDN Okuru dedi ki:

  ▒█▀▀▄ ▒█░▒█ ▒█▀▀█ ▒█▀▀▀█ ▀▀█▀▀ ▒█▀▀▀ ▒█▀▀█
  ▒█░▒█ ▒█░▒█ ▒█▀▀▄ ░▀▀▀▄▄ ░▒█░░ ▒█▀▀▀ ▒█▄▄█
  ▒█▄▄▀ ░▀▄▄▀ ▒█▄▄█ ▒█▄▄▄█ ░▒█░░ ▒█▄▄▄ ▒█░░░

 7. SDN Okuru dedi ki:

  2 yıldızınızı alın biz gelmeden sonra size şerefli(!) üçüncülükler :*

 8. SDN Okuru dedi ki:

  Sekiz Taşlı arkadaşlar intimanı almış Liverpola 9 tane attılarya adamlar 😀

 9. SDN Okuru dedi ki:

  NEDEN E_Spor ambleminde BAYRAK KALDIRLDI normalde var iken neden kaldırldı fikir güzel ama bayrak kaldırıldığı şuan çok büyük bir kin ve nefret duyuyorum Beşiktaşa

 10. SDN Okuru dedi ki:

  Galatasaray e-spora el atmadan =)

 11. SDN Okuru dedi ki:

  Sekiztaş ve eziktaş diyenin yorumu kabul eden admin buralarda mı

 12. SDN Okuru dedi ki:

  Boş işler yazanların çoğunun online oyun oynadığını düşünürsek ve bu ligde büyük takımlarında e-spor takımlarının olduğunu düşünürsek neden boş olsun ? Adam transfer olmuş resmen ! Oyun oynayarak Para kazanıyor lan hala boş işler diyen dangalaklar var.

 13. SDN Okuru dedi ki:

  Buradada 3. olurlar kesin..

 14. SDN Okuru dedi ki:

  Beşiktaş ilk önce buzhokeyine destek versin

 15. SDN Okuru dedi ki:

  Renkliler toplanmis yine :))

 16. SDN Okuru dedi ki:

  Saçma bence

 17. SDN Okuru dedi ki:

  Doğru karar, "sekiztaş" yada "eziktaş" yakışır.

 18. SDN Okuru dedi ki:

  Logo pes'teki logo edit kısmından yapılmış gibi

 19. SDN Okuru dedi ki:

  boş işler.

 20. SDN Okuru dedi ki:

  köy hizmetleri de takım kuracakmış 😀

" Beşiktaş İsim Değiştiriyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Beşiktaş İsim Değiştiriyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Beşiktaş İsim Değiştiriyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "