Beyond Good and Evil Netflix filmi oluyor!


01 Ağustos 2020 Cumartesi 14:00
Beyond Good and Evil Netflix filmi oluyor!

Ubisoft evreninin efsanevi oyunu Beyond Good and Evil, Netflix filmi olarak karşımıza çıkabilir. Oyun firması, 2003 yılında piyasaya sürdüğü ilk oyunun bir taraftan ikincisi için hazırlık yaparken, Netflix ile birlikte oyunun hayranlarını daha da fazla bu dünyaya hazırlamaya çalışıyor.

Beyond Good and Evil nasıl bir Netflix filmi olacak?

Ubisoft tarafından 2003 yılında piyasaya sürülen oyun, bugün bile distopik dünyasıyla büyük bir hayran kitlesine sahip. Oyun firması şimdiye kadar başka projelere zaman ayırdı ve bu efsanevi oyunun ikincisi için bir çaba göstermiyordu.

Ubisoft 2017 yılında ikinci oyun için çalışmalara başlamıştı. Uzun süredir haber gelmeyen oyun, Netflix filmi olarak, ekranlara taşınmaya hazırlanıyor. Oyun distopik bir dünyada yaşıyoruz. Baş karakter olan Jade ile isyan bayrağının açıldığı bir senaryoda kendimizi buluyoruz.

Uzaylı saldırısı altındaki bir gezegende 2435 yılında geçen oyunda baş karakter Jade, hükümet komplosunu ortaya çıkarmaya çalışan bir yeraltı direniş örgütü ile birlikte mücadeleye girişiyor. Oyun 2011 yılında Xbox için özel bir HD versiyonla tekrar karşımıza çıkmıştı.

netflix filmi, beyond good and evil, ubisoft

Netfilx filmi olarak karşımıza çıkacak olan oyunda konuşan hayvanlar gibi ilginç karakterler de bulunuyor. Postapokaliptik bir kurgusu olan oyunun, film olarak nasıl bir kurgusu olacağı ise merak konusu.

İddialara bakılırsa Ubisoft ile Netflix arasında yapılan anlaşmanın başka projeleri de içerebilir. Beyond Good and Evil sizce nasıl bir Netflix filmi olacak? Yorumlarınızı bekliyoruz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Beyond Good and Evil Netflix filmi oluyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Beyond Good and Evil Netflix filmi oluyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Beyond Good and Evil Netflix filmi oluyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
  2. 2 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  3. 3 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  4. 4 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
  5. 5 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
  6. 6 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
  7. 7 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
  8. 8 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
  9. 9 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
  10. 10 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti