Beyond Good and Evil Netflix filmi oluyor!


01 Ağustos 2020 Cumartesi 14:00
Beyond Good and Evil Netflix filmi oluyor!

Ubisoft evreninin efsanevi oyunu Beyond Good and Evil, Netflix filmi olarak karşımıza çıkabilir. Oyun firması, 2003 yılında piyasaya sürdüğü ilk oyunun bir taraftan ikincisi için hazırlık yaparken, Netflix ile birlikte oyunun hayranlarını daha da fazla bu dünyaya hazırlamaya çalışıyor.

Beyond Good and Evil nasıl bir Netflix filmi olacak?

Ubisoft tarafından 2003 yılında piyasaya sürülen oyun, bugün bile distopik dünyasıyla büyük bir hayran kitlesine sahip. Oyun firması şimdiye kadar başka projelere zaman ayırdı ve bu efsanevi oyunun ikincisi için bir çaba göstermiyordu.

Ubisoft 2017 yılında ikinci oyun için çalışmalara başlamıştı. Uzun süredir haber gelmeyen oyun, Netflix filmi olarak, ekranlara taşınmaya hazırlanıyor. Oyun distopik bir dünyada yaşıyoruz. Baş karakter olan Jade ile isyan bayrağının açıldığı bir senaryoda kendimizi buluyoruz.

Uzaylı saldırısı altındaki bir gezegende 2435 yılında geçen oyunda baş karakter Jade, hükümet komplosunu ortaya çıkarmaya çalışan bir yeraltı direniş örgütü ile birlikte mücadeleye girişiyor. Oyun 2011 yılında Xbox için özel bir HD versiyonla tekrar karşımıza çıkmıştı.

netflix filmi, beyond good and evil, ubisoft

Netfilx filmi olarak karşımıza çıkacak olan oyunda konuşan hayvanlar gibi ilginç karakterler de bulunuyor. Postapokaliptik bir kurgusu olan oyunun, film olarak nasıl bir kurgusu olacağı ise merak konusu.

İddialara bakılırsa Ubisoft ile Netflix arasında yapılan anlaşmanın başka projeleri de içerebilir. Beyond Good and Evil sizce nasıl bir Netflix filmi olacak? Yorumlarınızı bekliyoruz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Beyond Good and Evil Netflix filmi oluyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Beyond Good and Evil Netflix filmi oluyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Beyond Good and Evil Netflix filmi oluyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 İstediği her şeyi tarayan Kodak Alaris E1035 İstediği her şeyi tarayan Kodak Alaris E1035
  2. 2 Samsung Galaxy Note20 Ultra ve Note20 yenilikleri neler? Samsung Galaxy Note20 Ultra ve Note20 yenilikleri neler?
  3. 3 Apple'ın sihirli klavyesini kutusundan çıkarttık! Apple'ın sihirli klavyesini kutusundan çıkarttık!
  4. 4 A101'den Drone aldık, başımıza neler geldi? A101'den Drone aldık, başımıza neler geldi?
  5. 5 Sokakta bize yardım edene Oppo A5 2020 hediye ettik! Sokakta bize yardım edene Oppo A5 2020 hediye ettik!
  6. 6 Xiaomi Mi Band 5 vs Mi Band 4 - Büyük Kapışma! Xiaomi Mi Band 5 vs Mi Band 4 - Büyük Kapışma!
  7. 7 Kırılmayan telefon LG K61 kutusundan çıkıyor Kırılmayan telefon LG K61 kutusundan çıkıyor
  8. 8 İş modeli kanvası nedir? Nasıl oluşturulur? İş modeli kanvası nedir? Nasıl oluşturulur?
  9. 9 iPhone'da en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarını sıraladık! iPhone'da en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarını sıraladık!
  10. 10 Helal olsun: yapmışlar! Huawei Ekosistemi! Helal olsun: yapmışlar! Huawei Ekosistemi!