Bilgisayardan okyanusa daldık! (Video)


13 Mayıs 2020 Çarşamba 11:52
Bilgisayardan okyanusa daldık! (Video)

Evde kaldığımız günlerde ilginç internet sitelerini ve uygulamaları sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu videoda bahsettiğimiz internet sitesi ise, zaman geçirmenizi sağlarken aynı zamanda bilgilendirici olabilir. Okyanustaki balıkları ve diğer canlıları takip edebileceğiniz internet sitesi sayesinde bilgisayardan okyanuslara dalabilirsiniz. İşte deniz canlılarını takip etme platformu!

Deniz canlıları nasıl takip edilir?

Okyanuslardaki ve denizlerdeki önemli canlıların GPS ile izlendiğini biliyoruz. GPS ile izlenip takip edilen bu canlıları bizim de Ocearch adlı platform ile takip edebilmemiz mümkün.

Şimdi dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri “okyanustaki canlıları takip etme” videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Bahsettiğimiz internet sitesine ulaşmak için: https://bit.ly/3fQcjv9

Ocearch nasıl çalışır?

Ocearch platformunu kullanarak sudaki köpek balıklarını, balinaları, fok balıklarını, kaplumbağaları ve daha fazlasını görüntüleyebilirsiniz. Üstelik bunu oldukça kolay bir şekilde yapabilirsiniz. İnternet sitesi, oldukça basit bir kullanım sunuyor.

İnternet sitesinde canlılar hakkında birçok bilgiye ulaşabilmeniz de mümkün. Üstelik bu zamana kadar dolaştığı tüm güzergahları görebiliyorsunuz. Gittikleri yol mil cinsinden de hesaplanabiliyor.
yazarMert Can Orhan

2015 yılından beri yazıp çeken Mert Can, yazıları ve videolarıyla ShiftDelete.Net'te
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bilgisayardan okyanusa daldık! (Video) konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bilgisayardan okyanusa daldık! (Video) ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bilgisayardan okyanusa daldık! (Video) ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "