Okunma

Bilgisayarınız Uyuklamasın


03 Şubat 2009 Salı 14:30
Bilgisayarınız Uyuklamasın

Ücretsiz ve sadece 205 KB boyutundaki Noise adlı yazılım, bilgisayarınıza rastgele tuş vuruşları göndererek uyku moduna geçmesine engel oluyor. Sistem tepsisinde çalışan Noise, bir kez başlattığınızda bir daha varlığını unutacağınız türden, faydalı ve sorunsuz bir program. Eğer bilgisayarınızın uyku ayarlarını sürekli değiştirmeye üşeniyorsanız ve çalışmalarınızın uyku moduyla bölünmesini istemiyorsanız, Noise tam size göre.

:: Noise yazılımını ücretsiz indirin.

:: Yazılımla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Bilgisayarınız Uyuklamasın”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bilgisayar uykusuz olacağı için performansı düşecek 😀

" Bilgisayarınız Uyuklamasın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bilgisayarınız Uyuklamasın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bilgisayarınız Uyuklamasın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "