Okunma

Bilgisayarınızda Hangi Fontlar Yüklü?


18 Mayıs 2009 Pazartesi 05:10
Bilgisayarınızda Hangi Fontlar Yüklü?

Ücretsiz bir internet servisi olan Flipping Typical, giriş yaptığınızda saniyeler içerisinde sahip olduğunuz yazı fontlarını görüntüleyebiliyor. Girdiğiniz metni, bilgisayarınızda bulunan fontlara eşzamanlı olarak çeviren Flipping Typical, aynı zamanda italik(ctrl+ı) ve kalın(ctrl+b) yazmak için gerekli kısayolları da destekliyor.

:: Yüklü fontlarınızı görüntülemek için tıklayın.

:: Servisten memnun kaldınız mı?

Bilgi İçin : Flipping Typical
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Bilgisayarınızda Hangi Fontlar Yüklü?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    stumbleupon olmasa haliniz ne olurdu ***** yazı yazmış olmak için,”dostlar alışverişte görsün”misali yayın yapıyorsunuz.

" Bilgisayarınızda Hangi Fontlar Yüklü? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bilgisayarınızda Hangi Fontlar Yüklü? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bilgisayarınızda Hangi Fontlar Yüklü? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "