Okunma

Binlerce Snapchat Spectacles elde kaldı!


24 Ekim 2017 Salı 10:00
Binlerce Snapchat Spectacles elde kaldı!

Geçtiğimiz kışın en popüler ürünlerinden birisi olan Spectacles, şaşalı günlerini mumla arıyor gibi gözüküyor. Snap, Snapchat güneş gözlüklerinin popülerliğinin devam edeceğini düşünerek yüzbinlerce ekstra ürün sipariş etmek gibi büyük bir hata yapmış durumda!

Snapchat güneş gözlüklerine ilgi çabuk tükendi

The Information’ın haberine göre, Snapchat geliştiricisi Snap tarafından üretilen ve 10 saniyelik videolar kaydetme yeteneğine sahip olan güneş gözlüğü Spectacles adeta depolarda çürümekle meşgul. Snap CEO’su Evan Spiegel, 150 bin adedin üzerinde ürün sattıklarını açıklamış olsa da talebin bir anda kesilmesinin ürünlerin elde kalmasına sebep olduğu ileri sürülüyor. Hatta bir araya getirilmemiş parçaların da olduğu ve bunların başka bir üründe kullanılabileceği söyleniyor.

Binlerce Snapchat Spectacles elde kaldı!

Şirket, donanımın belki de 10 yıl içerisinde tüketici deneyimi için önemli bir araç olacağını düşünüyor. Bu anlamda Spiegel, 10 yılı şimdiden başlatmak istediklerini daha önce ifade etmişti. Aynı kaynak, şirketin 150 kişilik donanım ekibine sahip olduğu ancak bu ekibin ne üzerinde çalıştığının ise bilinmediği belirtiliyor. Bazı göstergeler bir drone için hazırlanıldığını düşündürtse de artırılmış gerçeklik gözlükleri için de başka tahminler bulunuyor.

Bakalım Snap, elde kalan parçalar ve elindeki ekiple ilgi çekecek bir donanım ortaya koyabilecek mi?

:: Sizce şirket nasıl bir ürünle kullanıcıların karşısına çıkabilir?
yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Binlerce Snapchat Spectacles elde kaldı!”

  1. Enes dedi ki:

    Evet aliexpress gibi yerlerde satış yapsalardı milyonlar satarlardı.

" Binlerce Snapchat Spectacles elde kaldı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Binlerce Snapchat Spectacles elde kaldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Binlerce Snapchat Spectacles elde kaldı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "