Okunma

Bionic Commando PC’ye Fazla Gecikmeyecek


06 Ocak 2009 Salı 16:08
Bionic Commando PC’ye Fazla Gecikmeyecek

Capcom, GRIN tarafından tekrar hayata döndürülen Bionic Commando‘nun PC sürümünün de, PlayStation 3 ve Xbox 360’dan kısa bir süre sonra çıkacağını açıkladı. Her iki konsol için de aynı zamanda(Mart 2009) piyasaya sürülecek olan aksiyon yüklü oyunun PC sürümünün biraz daha iyileştirilmesi ve  korsana karşı tedbirler nedeniyle geciktiği belirtiliyor.

Yine Capcom tarafından çıkarılan Devil May Cry 4 ve Lost Planet‘in bilgisayar oyuncularıyla aylar sonra buluştuğu göz önüne alınırsa, “kısa süreli” bir gecikme PC sahipleri için pek de sorun olmasa gerek.

:: Bionic Commando’nun orijinalini oynadınız mı?

Bilgi İçin : Bionic Commando
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bionic Commando PC’ye Fazla Gecikmeyecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bionic Commando PC’ye Fazla Gecikmeyecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bionic Commando PC’ye Fazla Gecikmeyecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "