Okunma

BioShock 2’den Senaryo Modu Detayları


08 Haziran 2009 Pazartesi 09:44
BioShock 2’den Senaryo Modu Detayları

Yapımcı 2K firması, fenomen haline gelen BioShock oyununun yapım aşamasında olan devamı hakkında önemli bilgileri açıkladı. BioShock 2‘nin tek kişilik modunu “genetik olarak geliştirilmiş shooter’ların evrimi” olarak niteleyen firma, unutulmaz Rapture şehrine geri döneceğimiz yapımda zaman dilimi olarak ilk olayların 10 yıl sonrasını konu alıyor.

İlk Big Daddy olarak, küçük kızları evlerinden kaçırıp tekrar denizaltı şehri Rapture‘a getiren bir canavarın(Big Sister) peşine düşeceğimiz BioShock 2, çift elde kullanılan silahlar ve Plasmid‘ler bulunacak. Oyuna başarıyı getiren kilit özelliklerden biri olan hikaye döngüleri ve senaryodaki ani sapmalar da unutulmayacak.

Multiplayer’cılar da Unutulmadı

Çoklu oyuncu modunda ise deneyim puanları kazanarak, yeni Plasmid‘ler, silahlar, tonic‘lere erişip kendi oyun tarzınıza özgü karakteri oluşturmak mümkün olacak. Rapture‘da süregelen ve şehri yıkıma uğratan iç savaşın konu alınacağı çoklu oyuncu modunda, ilk oyundan hatırlayacağımız Mercury Suites, Kashmir Restaurant gibi yerler bulunacak. BioShock 2’nin çoklu oyuncu modunu, Unreal serisinin yapımcıları Digital Extremes tarafından hazırlandığını da belirtmekte fayda var.


BioShock 2 galerimizi gezdiniz mi?

:: BioShock 2’den neler bekliyorsunuz?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" BioShock 2’den Senaryo Modu Detayları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere BioShock 2’den Senaryo Modu Detayları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda BioShock 2’den Senaryo Modu Detayları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "