Okunma

BioShock Üçleyecek mi?


09 Mayıs 2009 Cumartesi 13:30
BioShock Üçleyecek mi?

2K Marin‘in en kıdemli yetkililerinden Jordan Thomas, Rapture’a olan aşkını anlatırken, gelecekteki oyunlarda da denizaltı şehrinden vazgeçmeyeceklerini açıkladı. Hangi zaman periyodunda olursa olsun(ilk oyundaki olayların öncesini mi kastediyor acaba?) Rapture‘un mutlaka oyunda bulunması gerektiğini açıklayan Thomas, ayrıca BioShock‘un da kendi evrimini gerçekleştirecek kadar önemli bir marka haline geldiğinin altını çizdi.

Bakalım önemli senaryo döngülerinin bulunduğu orijinal BioShock’un ardından Big Daddy olarak tekrar geri döneceğimiz Rapture, bakalım başka hangi oyunlar için kullanılacak. Bizden 2K Marin‘e bir fikir; ilk oyunda bahsi geçen Atlas ve Andrew Ryan arasındaki savaşı konu alan bir strateji oyunu hiç de fena olmaz!

BioShock 2 galerimizi gezdiniz mi?

:: BioShock’a doyum olur mu?

 
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" BioShock Üçleyecek mi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere BioShock Üçleyecek mi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda BioShock Üçleyecek mi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "