Okunma

BioShock ve Oblivion Birlikte


18 Haziran 2009 Perşembe 11:40
BioShock ve Oblivion Birlikte

2K Games ve Bethesda Softworks tarafından bugün, yani 18 Haziran tarihinde yapılan açıklamada, BioShock ve Oblivion’un birlikte tek bir paket olarak, hem PC hem de Xbox360 için Temmuz ayında yeniden satışa çıkarılacağı duyuruldu. Ayrıca ikili paketin PC versiyonunun fiyatı 30$, Xbox360 versiyonunun ise 40$ olacağı da belirtildi.


Satışa sunulduklarında oyun otoriteleri tarafından iki oyun da yoğun övgü almıştı

Bethesda, 2K Games ile Oblivion ve BioShock’un birlikte yeniden satışa çıkarılması için daha önce bir anlaşma yaptıklarını doğruladı. Bu durum akıllara, firmaların anlaşmalarının bir oyun yapımını kapsayıp kapsamadığı sorusunu da beraberinde getiriyor.

:: Bu paketi satın almayı düşünür müsünüz?

Yazan: Rumi Çabuk
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" BioShock ve Oblivion Birlikte konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere BioShock ve Oblivion Birlikte ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda BioShock ve Oblivion Birlikte ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "