Okunma

Bir Günde Neler Paylaşabilirsiniz?


29 Ağustos 2009 Cumartesi 13:18
Bir Günde Neler Paylaşabilirsiniz?

Boyutu her ne olursa olsun, dosya göndermek istediğinizde Messenger programları veya Google Talk yeterli bir çözüm olabilir. Ancak aynı dosyayı birden fazla kişiyle paylaşmak isterseniz, bu çözümler çok büyük vakit kaybına neden oluyor. Bu gibi durumlarda en büyük yardımcınız, Rapidshare ve benzeri online dosya paylaşım servisleri oluyor.

Ne yazık ki bu servislerin de birçoğu ya boyut sınırlaması gerektiriyor ya da ücretli üyeliği olmayanları matematik problemi gibi indirme işlemlerine tabi tutuyor.

Oysa s4ve.as adlı servis, hiçbir boyut ya da tür sınırlaması koymaksızın, istediğiniz dosyayı online ortama yüklemenize ve paylaşmanıza olanak tanıyor.

Harf Girme Derdi Yok

Üstelik yükleme sonucu elde edeceğiniz bit.ly linki, paylaşacağınız kişileri doğrudan indirme sayfasına ulaştırıp tek tıkla dosya indirme sağlıyor. S4ve.as‘in tek ilginç tarafı, dosyaları 24 saatliğine sunucularında barındırıyor olması. Diğer bir deyişle, boyut olarak sınırınız olmasa da, zaman kısıtlaması mevcut.

Bir gün boyunca istediğiniz boyuttaki dosyayı, istediğiniz kadar çok kişiyle paylaşmak için en ideal servisi arıyorsanız, s4ve.as tam size göre.

:: 24 saatte neler paylaşabilirsiniz?

Bilgi İçin : S4ve.as
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Bir Günde Neler Paylaşabilirsiniz?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    aslında güzel bir servis ama 24 saatlik bi izin için sınırz dosya yükleme izni verse bile pek tutulmaz

    rapidshare’in en cömert ve en cimri versiyonu

" Bir Günde Neler Paylaşabilirsiniz? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bir Günde Neler Paylaşabilirsiniz? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bir Günde Neler Paylaşabilirsiniz? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "