Okunma

Birinci Nesil Transformers Geliyor!


25 Ağustos 2009 Salı 11:33
Birinci Nesil Transformers Geliyor!

23 Haziran‘da satışa sunulan ve aynı adlı film ile paralel bir öyküye sahip olan Transformers: Revenge of the Fallen için bir DLC yayınlanacağını duyurmuştuk. 27 Ağustos’da indirilmeye sunulacak olan bu paketin içeriği sayesinde, oyuna birinci nesil Autobot ve Decepticon’lar konuk olacak. Çizgi filmden bildiğimiz yüzüyle Optimus Prime, Megatron ve Starscream‘i oyunun multiplayer seçenekleri arasına dahil eden bu DLC, yalnızca PlayStation Network ve Xbox Live‘dan yayınlanacak.

#http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/10823/t_transformersrotf_dlclaunch.flv#

PC kullanıcıları için indirime sunulmayacak olan DLC’de 11 yeni karakter ve 3 yeni harita yer alıyor. Tamamen multiplayer içeriği olan DLC’yi 800 Microsoft puanıyla ya da 9.99$ karşılığında PlayStation Store’dan edinebilirsiniz. Oyun çevreleri tarafından Transformers: Revenge of the Fallen’a biçilen puanların ortalamasının 60 olduğunu da belirtelim. 

:: Birinci nesil Transformers robotlarını mı, yoksa beyaz perdedekileri mi daha çok beğeniyorsunuz?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Birinci Nesil Transformers Geliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Birinci Nesil Transformers Geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Birinci Nesil Transformers Geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "