Okunma

BitDefender Spam’i Affetmiyor


12 Mayıs 2009 Salı 17:46
BitDefender Spam’i Affetmiyor

İstenmeyen e-postaları yakalama ve hata oranını tespit etme performansını ölçmek için Virus Bulletin tarafından önde gelen anti virüs yazılımları arasında yapılan karşılaştırmalı testlerde BitDefender Security for Mail Servers VB Spam Gold ödülünü kazandı.

Testler Nasıl Yapıldı?

Postfix Mail Transfer Agent (MTA) destekli SuSE10 Linux kurulumu üzerinde her bir ürüne eşzamanlı olarak e-posta gönderilen testte, altın ödüle layık görülen ürünlerde spam yakalama oranının yüzde 77.02’nin üzerinde, hata oranının ise yüzde 5.68’in altında olması arandı. Rakiplerine fark atan BitDefender Security for Mail Servers ise, %84,20 spam yakalama oranı ve %1,49 hata oranı ile ipi göğüsledi.

Konuyu değerlendiren BitDefender CEO’su Bogdan Dumitru: “BitDefender ürünlerini Virüs Bulletin gibi bir çok teste tabi tutuyoruz. Amacımız yarışmak değil; ama en önde geldiğimizi göstermek” açıklamasını yaptı.

:: İstenmeyen e-postalardan nasıl korunuyorsunuz?

Bilgi İçin : BitDefender
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “BitDefender Spam’i Affetmiyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    diğer sonuçlarıda açıklayın aradaki farkı bilmek istiyoruz bu şekilde haksız rekabet oluyor..

" BitDefender Spam’i Affetmiyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere BitDefender Spam’i Affetmiyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda BitDefender Spam’i Affetmiyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "