BKM’den anlamlı hareket: Bağış Haftası


27 Aralık 2018 Perşembe 11:59
BKM’den anlamlı hareket: Bağış Haftası

Dijital bağışı Türkiye’ye tanıtan BKM Express, 2018’in son haftasını Bağış Haftası’na dönüştürüyor. Bundan sonra geleneksel hale gelecek olan Bağış Haftası’nda kullanıcılar 30 Aralık tarihine kadar uygulama üzerinde bulunan 26 farklı sivil toplum kuruluşundan herhangi birine bağış yaparken, BKM Express de ek bağışta bulunarak sosyal sorumluluk bilincini kullanıcılarıyla birlikte yükseltiyor.

Yılın son haftası artık Bağış Haftası!

TechInside‘ın haberine göre, ülkemizde dijital bağışın öncülüğünü yapan ve bu kültürün yaygınlaşması için çalışmalar yürüten Türkiye’nin Dijital Cüzdanı BKM Express, 2018 yılının son haftasını “BKM Express Bağış Haftası”na dönüştürerek kullanıcılarını bağış yapmaya çağırıyor.

Bundan sonra geleneksel hale gelecek olan BKM Express Bağış Haftası sayesinde BKM Express kullanıcıları 26 farklı sivil toplum kuruluşuna BKM Express web sitesinden QR kod ve ödeme linki aracılığıyla ya da BKM Express mobil uygulaması üzerinden bağış yapabiliyor. 30 Aralık’a kadar, kullanıcıların yaptığı her bağış tutarı kadar BKM tarafından da üst limiti 10 TL olmak üzere ek bağış yapılıyor. BKM Express Bağış Haftası, sosyal medya aracılığıyla da tanıtılıyor.

Sivil toplum ile STK’lar arasında köprüler kurarak sosyal sorumluluk bilincini yükseltmeyi ve bağış kültürünü dijitalleştirmeyi misyon edinen BKM Express, dijital bağış özelliğiyle Kasım 2018 sonu itibariyle 250 vakıf ve derneğe 6,1 milyon TL bağış yapılmasına aracılık etti.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" BKM’den anlamlı hareket: Bağış Haftası konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere BKM’den anlamlı hareket: Bağış Haftası ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda BKM’den anlamlı hareket: Bağış Haftası ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
  2. 2 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
  3. 3 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
  4. 4 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
  5. 5 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
  6. 6 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti
  7. 7 Buraların kralı neden Samsung? Buraların kralı neden Samsung?
  8. 8 Yok böyle monitör! LG Ultragear 27GN950 inceleme Yok böyle monitör! LG Ultragear 27GN950 inceleme
  9. 9 Yılların iOS efsanesini Android ile bitirdik! Yılların iOS efsanesini Android ile bitirdik!
  10. 10 Huawei Mate 40 serisi tanıtıldı! İşte detaylar Huawei Mate 40 serisi tanıtıldı! İşte detaylar