Okunma

Black Ops 2: Apocalypse Çıkış Tarihi


10 Ağustos 2013 Cumartesi 12:58
Black Ops 2: Apocalypse Çıkış Tarihi

Geçtiğimiz günlerde yaptığımız bir haberde Treyarch‘ın, Black Ops 2 isimli yapım için piyasaya süreceği son DLC paketine ilişkin yayınladığı Origins isimli videoyu sizlerle paylaşmıştık. Yayınlanan videoda her hikayenin bir başlangıcı ve bir sonunun olduğundan bahsedilirken, DLC paketine ilişkin pek bir bilgi yoktu.

Origins isimli bu videonun bize ne anlatmak istediğini düşünüp dururken Treyarch, Black Ops 2‘nin dördüncü ve son DLC paketi olan Apocalypse‘yi (Kıyamet) geçtiğimiz günlerde resmi olarak duyurdu.

Şimdilik sadece Xbox 360 için piyasaya sürüleceği belirtilen Apocalypse, 27 Ağustos‘ta Xbox Live üzerinden satışa sunulacak. Apocalypse için biçilen fiyat ise 1200 MS puanı.

Hatırlanacağı üzere Treyarch, Black Ops 2 için yayınladığı bir önceki DLC paketini de ilk olarak Xbox 360 için yayınlamış, daha sonradan ise PC ve PS3 içinde piyasaya sürmüştü.

Bizlere dört yeni harita ve zombilerle amansız bir mücadele zevki vaat eden Black Ops 2: Apocalypse için yayınlanan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

:: Black Ops 2’nin hangi DLC paketlerini satın aldınız?

 
yazarOsman Tufan

Oyunculuk serüveni 1996 yılında 16 bitlik oyunlarla başlayan Osman, tam bir oyun tutkunu. Oyun dünyasını ve teknolojiyi yakından takip etmekte olan Osman, Xbox 360'a sahip fakat gözü PlayStation 4'te.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Black Ops 2: Apocalypse Çıkış Tarihi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Black Ops 2: Apocalypse Çıkış Tarihi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Black Ops 2: Apocalypse Çıkış Tarihi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "