Okunma

BlackBerry App World 2.0 Beta


02 Ağustos 2010 Pazartesi 14:45
BlackBerry App World 2.0 Beta

Mobil içerik mağazaları yarışından kullanıcılarını yoksun bırakmak istemeyen BlackBerry yaklaşık bir yıl önce BlackBerry App World’ü duyurarak önemli bir işe imza atmıştı. App World’ün duyurulması ile birlikte mobil uygulamalar konusunda önemli atılımlar gerçekleştiren RIM, kullanıcılarına birçok mobil yazılımı bizzat kendisi geliştirerek sunar hale geldi. Aradan geçen sürenin ardından kullanıcıların istek ve beklentileri ölçüsünde App World yeni sürüme güncellendi.

 

Beta etiketi ile tanıtılan BlackBerry App World 2.0 görsel anlamdaki düzenlemelerin yanı sıra daha kolay bir kullanılabilirliğe de kavuşmuş durumda. Tüm işlemlerin BlackBerry hesabı üzerinden gerçekleştirildiği mağazada yeniden indirme seçenekleri, cihaz bilgisi tanımlama daha fazla ödeme olanağı gibi imkânlar mevcut. BlackBerry App World 2.0’ın beta sürecini test etmek için https://www.blackberry.com/beta adresine gidebilirsiniz.

:: Yeni BlackBerry App World’den beklentileriniz neler?

 
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" BlackBerry App World 2.0 Beta konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere BlackBerry App World 2.0 Beta ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda BlackBerry App World 2.0 Beta ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "